Sakura Dream (In the Realm of Spirits)

Idėjos autorė, režisierė ir choreografė: Sakurako

Režisierius, video ir montažas: Chris Rudz

Kompozitorius: Phil Von 

Šokėjai: Keiko Fuzii, Mina Nakasima, Yuko Nisimura, Tatsuo Nisimura, Noriko Omura, Sakurako, Phil Von, Satosi, Watanabe

Muzikantai: Maiko Ito (vokalas), Butti (dambrelis), Chie Mukai (erhu)

Trukmė: 13 min.

Tęstinis projektas šokio filmas „Sakura Dream“ – tai mistinė karminės meilės istorija, pasakojama judesio, muzikos ir kino kalba, kur pagrindinius vaidmenis kuria šokio teatro „Okarukas“ įkūrėjai Sakurako ir Philas Vonas.  

„In the Realm of Spirits“ – tai įvadinė šokio filmo „Sakura Dream“ dalis, sukurta tarptautinės komandos, kurią šiam projektui įgyvendinti Japonijoje Kioto Fushimi Inari šventykloje suvienijo idėjos autorė, tarpdisciplininė menininkė ir choreografė Sakurako.   

„In the Realm of Spirits“ abstrakčia vaizdo, judesio ir garso kalba pasakoja Sakuros dvasios atsiradimo tarp žmonių priešistorę, kuri prasidėjo neatmenamais laikais, kai žmonės ir dievybės bei dvasios gyvavo santarvėje, išlaikydami trapią pusiausvyrą tarp dviejų pasaulių. Žmonės galėjo apsilankyti dvasiniame pasaulyje, o dievybės – materializuotis ir pagyventi tarp žmonių, tačiau tai vyko laikantis griežtos tvarkos ir taisyklių. 

Istorija prasideda tada, kai Sakuros dvasiai buvo leista keliauti į žmonijos pasaulį, tapti geišos prototipu ir tokiu būdu įkūnyti visa ko laikinumo dėsnį. Tačiau į šią poziciją pretenduojanti Taifūno dvasia nesutiko su tokiu sprendimu ir nusprendė savavališkai įsiveržti į žmonijos pasaulį. 

Išminties dievybė, pasitinkanti Sakuros dvasią tarpinėje teritorijoje, sužinojo apie Taifūno ketinimus ir, pasikvietusi ištikimus pagalbininkus, nesėkmingai bandė jį sustabdyti. Į žmonių pasaulį nukeliavusiai Sakuros dvasiai, deja, nepavyks atsispirti draudžiamai meilei ir teks neišvengiamai patirti pražūtingą Taifūno kerštą. 

Šios istorijos tęsinį apimanti karminė saga „Sakura Dream“ driekiasi per kelis amžius – nuo antikinės Japonijos iki šių dienų Europos. Tai tragiškai pasibaigusi neįmanoma meilės istorija tarp geišos ir samurajaus, kai šios be baimės mylinčios sielos vis iš naujo susitinka keliuose gyvenimuose, vis persikertant mirtinų priešų keliams, o tikrosioms draugystėms besitęsiant per amžius. 


Treileris: