19:00 Gegužės 09 Menų spaustuvė (Juodoji salė)

„Le Terrier“

Florencia Demestri ir Samuel Lefeuvre (Prancūzija / Belgija)

Choreografija: Florencia Demestri, Samuel Lefeuvre

Interpretacija: Ricardo Ambrozio, Florencia Demestri, Samuel Lefeuvre, Laureline Richard ir Lief Weuts

Dramaturgija: Olivier Hespel

Šviesos: Benjamin Van Thiel ir Arnaud Gerniers

Muzika: Dimitri Coppe

Kostiumai: Isabelle Lhoas

Asistentas: Jérémy Grynberg

Produkcija: „LOG asbl“, „Kosmonaut Production“

Koprodukcija: „Les Brigittines“, „CCN Nantes“ (kaip „l’Accueil Studio“ dalis), Schaerbeeko salės, Marni teatras

Padedant: Valonijos-Briuselio federacija – Šokių tarnyba, Beaumarchais asociacija –  SACD

Parama (studijos rezidencija): „Grand Studio“, „CC Berchem“, „CDC Le Gymnase“ (Rubė), „KC de Werf“, Molenbeek-Saint-Jean kultūros namai ir socialinė sanglauda, „Space Belgica“

Produkcija / Platinimas / Turai: „Arts Management Agency“ (AMA)

Premjera: 2016 m.

Trukmė: 60 min.

Ką, jei teatras, erdvė kūrybai, lauktų žiūrovų tik tam, kad jį ar ją surytų ir formuotų, kaip jam patinka? Ką, jei ši „juoda dėžė“ galėtų įgauti kūno formą ir gyventi, išreikšti laisvą valią ir troškimą? Kokias istorijas ji tuomet papasakotų?

Pradėdami nuo šio paprasto, bet mažai tikėtino scenarijaus, Florencia Demestri ir Samuelis Lefeuvre sukūrė antrąjį spektaklį, laviruojantį tarp šokio ir teatro: tai nerimas į bedugnę, kur daugiau vizijų / pojūčių klausimas nei pasakojimas. Vingiuotų takų poema, siekianti iškraipyti mūsų kūnų, erdvės ir laiko suvokimą.

Florencia Demestri nuo 2003-iųjų gyvena Briuselyje ir dirba su tokiomis šiuolaikinio šokio trupėmis kaip „Les Ballets C de la B“ (Lisi Estaras), „Charleroi Danses“ (Michelle Anne De Mey), „Enclave Dance Company“ (Roberto Olivan), „Finger Six collective“, taip pat Davidu Zambrano ir pastaruoju metu – su grupe „Entorse“. Ji taip pat dirba prie savo pačios projektų: „Pastarųjų dienų projektas“ su Claudio Stellato (2007), „Ar tu mane myli?“ su Pier Giorgio Milano (2010), solo spektaklio „Olga“ (2012) ir šio su Samueliu Lefeuvre.

Samuelis Lefeuvre gimė 1981 m. Vire mieste Prancūzijoje. Po šokio studijų Kane ir Anžė, jis persikėlė į Briuselį, kur šoko Michèle Anne De Mey trupėje, paskui – Alaino Platelio trupėje „Les ballets C de la B“. Tai vyko kuriant spektaklį „Vilkas“, tada Samuelis pirmą kartą susitiko su Francku Chartier ir Gabriela Carrizo ir buvo pakviestas prisijungti prie „Peeping Tom“ kolektyvo spektakliams „Salonas“ ir „Rūsys“.

Nuo 2007-ųjų jis bendradarbiauja su muzikante Raphaëlle Latini, juodu įkūrė grupę „Entorse“. Be to, kad dirba su grupe, Samuelis taip pat reguliariai bendradarbiauja su teatro režisiere Julie Bérès, kuria savo spektaklius, moko ir veda choreografijos užsiėmimus.