visą dieną Gegužės 12 (Menų spaustuvė)

„Vaizdo žaidimų aikštelė“

Bridgmano ir Packer šokio trupė (JAV)
Spektaklį nemokamai žiūrovams pristato 15min.

Choreografija, atlikimas ir vaizdas: Myrna Packer ir Art Bridgman
Muzika: „A Hawk and a Hacksaw“, „Beats Antique“
Nuotraukos: Chris Roll, Peter Bobrow, Art Bridgman
Parama: Greitieji fondai, Amerikos šokio svetur projektas

Premjera: 2014 m.

Įtraukianti interaktyvi instaliacija „Vaizdo žaidimų aikštelė“ kviečia visų amžių dalyvius asmeniškai patirti trupės magiją. Filmuoti dalyvių vaizdai dauginasi ir keičiasi, taip pat kinta dydis ir laikas. Ši gyva interaktyvi instaliacija vyksta viešose vietose, kur vaizdo projekcijos suteikia gyvumo bendruomenės architektūrai.
Artas Bridgmanas ir Myrna Packer yra trupės meno vadovai, žinomi dėl savo inovatyvaus darbo vystant „Video Partnering“ projektą, kuriame kūrėjai jungia gyvus pasirodymus ir video technologijas. Šie darbai buvo pripažinti už puikų vizualumo ir instinktyvumo derinimą ir tikroje, ir virtualioje erdvėje.

Menininkai įsikūrę Niujorke, jie su savo spektakliais keliavo JAV, Europoje, Azijoje ir Centrinėje Amerikoje, pasirodė festivaliuose, meno centruose ir universitetuose. 2008 m. Guggenheimo draugija pirmą kartą istorijoje apdovanojo du kūrėjus – Bridgmaną ir Packer – už jų bendrą darbą. Šie menininkai gavo dešimt stipendijų savo kūrybai iš Nacionalinio meno rėmimo fondo (2007–2017 m.), paramos iš Naujosios Anglijos meno fondo, Niujorko valstijos meno tarybos, Nacionalinio šokio projekto, „US Artists International“, Amerikos atlikėjų projekto, „La Red“, Niujorko meno fondo. Jiems taip pat įteikti keturi Nacionalinio pasirodymų tinklo kūrybos fondo apdovanojimai.

Juodu aprašė „Dance Magazine“ kaip puikius scenos partnerius. Menininkų darbas gyvuose pasirodymuose ir video technologijų naudojimas 2009 m. aprašytas autorių Jurgeno Schladerio ir Franziskos Weber knygoje „Against Worlds, Between Difference and Reflection“. Neseniai Bridgmano ir Packer šokio trupės pasirodymas Niujorke „The Village Voice“ ir „Huffington Post“ buvo įvertintas kaip geriausias 2016 m. performansas.