15:00 Gegužės 14 Menų spaustuvė (Kišeninė salė)

Vaidybinis filmas  „Šoku tau“

Roland Rowiński (Lenkija)
Renginys nemokamas.

Režisierius: Roland Rowiński
Scenarijaus autorius: Edyta Kozak, Roland Rowiński
Operatorius: Tomasz Wójcik
Scenografija: Bogdan Zajączkowski
Montažas: Marceli Majer
Choreografija: Edyta Kozak
Garso režisierius: Piotr Bańka
Produkcijos vykdomasis vadovas: Michał Olejnik
Prodiuserė: Anna Szaniawska

Kozak solo „Dancing For You Longer Than One Minute” tapo pagrindu Rolando Rowińskio vaidybinio filmo “Dancing 4 U” realizacijai, pagal Kozak scenarijų ir so jos paties vaidyba bei be kita ko, Malgorzatos Kożuchowskos, Magdalenos Walach, Pawelo Królikowskio ir yra bandymu pažvelgti už teatro kulisų, tuo pačiu į šokėjos gyvenimą.

Tai šiuolaikinė buitinė komedija, kurios veiksmas vyksta nepriklausomame, smunkančiame kultūros centre Varšuvoje, siekiančių meno pasaulio jo darbuotojų ir menininkų terpėje.

Pagrindiniai herojai: neišsipildęs režisierius su perdėtu ego ir emociškai nestabili idealistė, šokėja, nuolat kovoja tarpusavyje, įtraukia į skausme kuriamą spektaklį asmeninius siužetus, o asmeniniame gyvenime ieško tiesos, kuri yra reikalinga kūrybiškume.

„Dancing 4 U” tai pasakojimas apie realybės ir fikcijos susipynimą, keliantis klausimus apie abipusę menininko gyvenimo įtaką jo kūrybai bei ribas tarp privatumo ir tuo, ką galima parodyti scenoje.

Šis filmas yra dalis projekto „Šokio trilogija“. Projektą remia Lenkijos Respublikos Kultūros bei Nacionalinio Paveldo Ministerija ir Adomo Mickevičiaus institutas.