16:00 Gegužės 12 Studija III (Menų spaustuvė)

„Duetas, kuris buvo“ (SOLD OUT)

Ula ir Bartė Liagaitės (Lietuva)

Choreografė, atlikėja: Ula Liagaitė

Projekto koordinatorė, scenografė, idėjos autorė: Bartė Liagaitė

Garso režisūra, video projektai: Mikas Zabulionis

Fotografas, dizaineris: Lukas Mykolaitis

Projekto vadybininkė: Aušra Kaminskaitė

Techninė pagalba: Aivaras Širvinskas

Projekto partneriai: Lietuvos muzikos ir teatro akademija, asociacija „Teatronas“, įmonė „Du sodininkai“

Projektą finansavo: Lietuvos kultūros taryba

Premjera: 2018 m.

Trukmė: 20 min.

Sukurti spektaklį įkvėpė filmas „Tornadas“ (rež. Francis Alys), kuriame pagrindinis veikėjas stengiasi nufilmuoti viesulą ir galiausiai atsiduria jo centre. Spektaklis bando fiksuoti jausmą, kuris apima suvokus, kad visada yra kas nors didingesnio už mus, žmones. Du kūnai erdvėje – žmogus ir tai, ką žmogus sukūrė prisiminimui. Duetas.

Ula Liagaitė (g. 1991 m.) šiuolaikinio šokio studijas baigė „The Northern School of Contemporary Dance“ mokykloje Lydse, Anglijoje. Nuo 2014 m. atlikimo ir šokio meno mokėsi LEM centre Buenos Airėse – erdvėje, skirtoje judesių ir scenos menų skatinimui ir plėtrai. Nuo 2017 m. Ula šoka trupėje „La Otra“, vadovaujama Vivianos Iasparros, vienos LEM įkūrėjų. Nuo 2015 m. Ula su seserimi Barte ir vaizdo bei garso menininku Miku Zabulioniu vykdo projekto „Movement to movement“ projektą, kuriame ir buvo pristatyti šokio ir fizinio parengimo seminarai šokėjams bei aktoriams ir spektaklio „Duetas“ eskizas.

Bartė Liagaitė (g. 1992 m.) – scenos menų vadybininkė ir scenografė, teatro vadybos bakalauro studijas baigusi Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Rūpinasi įvairių atlikimo menų prodiusavimu, šiuo metu dirba Oskaro Koršunovo teatre. Spektaklis „Duetas“ yra vienas pirmųjų Bartės bandymų individualiai kurti scenografiją.

Mikas Zabulionis (g. 1993 m.) – vaizdo ir garso menininkas, studijavo animaciją Midlsekso universitete Londone. Kūrė muziką Ulos Liagaitės ir kitų režisierių spektakliams. Žinomas slapyvardžiu Nobuma, Mikas jau keletą metų kuria muziką, dirba kaip laisvai samdomas videomenininkas.